22.04.2024

Представники AXOR взяли участь у форумі “Інтеграція ветеранів та ветеранок у підприємництво”

Представники AXOR взяли участь у форумі “Інтеграція ветеранів та ветеранок у підприємництво”

10 квітня у Дніпрі відбувся форум “Інтеграція ветеранів та ветеранок у підприємництво”. На цій події заступниця директора з маркетингу AXOR Олена Крекніна поділилась баченням щодо працевлаштування учасників бойових дій на виробничі підприємства.

Для нашої компанії це питання є надзвичайно важливим, оскільки вже 36 працівників AXOR боронять Україну у війську. Зараз ми активно допомагаємо їм із забезпеченням, але також чекаємо на повернення кожного після їхньої демобілізації. Вже зараз важливо дізнаватись більше про реабілітацію ветеранів та ветеранок і їхню інтеграцію в мирне життя.

Першим чином кожному демобілізованому військовому потрібна фізична та ментальна реабілітація. У місті Дніпро є медичний центр “Шлях до здоров’я”, який спеціалізується на реабілітації та допомагає військовослужбовцям повертатись до нормального життя. Наша компанія забезпечить реабілітацію для всіх мобілізованих співробітників, щоб після цього вони змогли повернутись до роботи у великій сім’ї AXOR.

Інший важливий аспект - навчання колективу правильному спілкуванню з тими, хто повернувся з війни. Ми активно вивчаємо це питання та розглядаємо різні варіанти такого навчання: від загальних тренінгів до індивідуальних бесід.

Крім того, ми взяли участь у ярмарку вакансій, який відбувся за підтримки Дніпропетровської обласної ради. Ми з радістю прийматимемо на роботу учасників бойових дій та постараємось забезпечити для них максимально комфортні умови.

Інтеграція ветеранів та ветеранок у мирне життя - це складна задача, але ми впевнені, що разом зможемо її вирішити!