20-447 Lublin,
ul. Diamentowa 5

+48 575 115 605

biuro@axorindustry.com

Wszyscy Międzynarodowe przedstawicielstwa UkrainaRosja
RU

Denis Voloshin

Północno-Zachodni Okręg Federalny

Rosja, Petersburg

+7 985 700 09 30

Denis.Voloshin@roksllc.com
RU

Aleksej Ingutov

Syberyjski Okręg Federalny

Rosja, Nowosybirsk

+7 985 700 09 20

Alexey.Ingutov@roksllc.com
RU

Ivan Chuh

Nadwołżański i Uralski Okręg Federalny

Rosja, Ufa

+7 985 700 09 60

Ivan.Chuh@roksllc.com
RU

Sergej Kositskih

Południowy Okręg Federalny

Rosja, Krasnodar

+7 985 700 09 33

Sergey.Kositskih@roksllc.com
RU

Aleksandr Miroshnichenko

Centralny Okręg Federalny

Rosja, Woroneż

+7 985 700 09 22

Aleksandr.Miroshnichenko@roksllc.com
RU

Dmitrij Chinenkov

Centralny i Dalekowschodni Okręg Federalny

Rosja, Moscow

+7 985 700 09 55

Dmitriy.Chinenkov@roksllc.com
RU

Maksim Sklyarov

RF

Rosja, Moscow

+7 985 700 09 50

Maxim.Sklyarov@roksllc.com
EURASIA

Aleksej Belozyorov

Eurazjа

+7 985 700 09 40

Aleksey.belozyorov@roksllc.com
UA

Yurij Stabrylo

Menedżer d/s sprzedaży – region zachód

Ukraina, Lwów

+38 032 242 73 20 +38 067 563 75 86

Yuriy.Stabrylo@axorindustry.com
UA

Sergej Zolotarchuk

Menedżer d/s sprzedaży – region zachód

Ukraina, Lwów

+38 032 242 73 20 +38 097 609 29 19

Sergey.Zolotarchuk@axorindustry.com
UA

Igor Titoruk

Menedżer d/s sprzedaży – region centrum

Ukraine, Kiev

+38 044 492 25 85 +38 067 630 62 35

Igor.Titoruk@axorindustry.com
UA

Aleksandr Amelin

Regionalny menedżer – region centrum

Ukraine, Kiev

+38 044 492 25 85 +38 067 639 72 61

Aleksandr.Amelin@axorindustry.com
UA

Roman Petrenko

Regionalny menedżer – region wschód

Ukraine, Dnepr

+38 056 766 07 66 +38 067 567 64 75

Roma.Petrenko@axorindustry.com
UA

Edem Khaurmadzhi

Dyrektor handlowy Ukraina

Ukraine, Dnepr

+38 067 568 48 60

Edem.Khaurmadzhi@axorindustry.com
RO

Mihai Ghimbovschi

Representative of the company AXOR INDUSTRY EU in Romania

Romania

+4 072 867 94 72

Mihai.Ghimbovschi@axorindustry.com
KZ

Denis Samoilov

Kazachstan

Kazachstan

+7 705 206 10 72

dsamoilov24@mail.ru
PL

Eugeniusz Mazur

Reprezentant AXOR INDUSTRY EU w Polsce

Polska

48 575 115 605

E.Mazur@axorindustry.com

Kontakt