17.11.2021

AXOR долучився до благодійної акції «Купуєш каву – отримуєш яблуню»!

AXOR долучився до благодійної акції «Купуєш каву – отримуєш яблуню»!

Минулого місяці партнери з «Цікавої кави» запросили AXOR долучитись до чудової акції. В рамках цієї ініціативи усі бажаючі могли замовити доставку кави в офіс або перерахувати суму, еквівалентну вартості 10 чашок кави. Після цього кожен отримував можливість висадити іменну яблуню у парку.

13 листопада усі бажаючі учасники акції зібрались у Gagarin Park, де сумарно висадили 70 саджанців, на які зібрали кошти завдяки благодійній ініціативі. Так у Дніпрі з’явилась перша подібна яблунева алея. Організатори акції сподіваються, що вже цієї весни ми зможемо насолодитись цвітом цих яблунь.

AXOR завжди підтримує корисні соціальні ініціативи, втім, на особливу увагу заслуговують саме еко-акції. Звісно ж компанія сумлінно дотримується усіх правил виробництва, які передбачені законами України. Але соціальна відповідальність полягає у тому, щоб віддавати більше, ніж брати. Тож останні 2 роки на території навколо заводу співробітники кожної весни висаджували дерева та кущі. За цей час територію AXOR Industry прикрасило більше 190 насаджень, серед яких фруктові та хвойні дерева.

У найближчому майбутньому компанія планує активно долучатись до висадки дерев у місті та області. Наразі ведеться пошук зацікавлених партнерів та вільних місць під такі висадки.

Спадок – це не лише матеріальні цінності, але й стан планети, на якій житимуть наші діти. Соціальна відповідальність починається з кожного з нас!