23.03.2021

AXOR прийняв участь у майстер-класі "FENSTER БУД"

19 березня #AXOR прийняв участь у майстер-класі "FENSTER БУД" - Три Дні МАЙСТЕР КЛАСИ та КОНФЕРЕНЦІЇ. 17,18 та 19 березня. МВЦ "Лівобережний", який був організований Асоціація учасників ринку вікон та фасадів в рамках виставки Будівельна виставка України InterBuildExpo 2021


На одному майданчику зустрілися і партнери і конкуренти і постачальники і виробники вікон та дверей і фахівці з монтажу й звичайно ж потенційні замовники як приватного житлового будівництва так і великих будівельних компаній.

Цього разу, завдяки злагодженій роботі наших партнерів Виконда і Козак ПРО: Окна, Балконы и Ворота в Чернигове
ми продемонстрували наскільки комфортним, зручним в експлуатації і відповідним всім дизайнерським можливостям і вимогам безпеки може бути штульповое вікно з противовзломной фурнітурою з прихованими петлями.

Штульпове вікно дозволяє комфортно користуватися обома стулками, не відчуваючи незручності від перегородки вікна і від шпінгалетів. Для цього існує спеціальна ручка.

Особливу увагу приділили безпеки, яку забезпечує протизламна фурнітура #SmartLine S+
А також дуже популярній на сьогодні фурнітурі з прихованими петлями #Elite+ яка дозволяє вибрати будь-який колір віконного профілі під ваш інтер'єр, бо під цій профіль не потрібно буде підбирати відтінок накладок на петлі.

Також таке вікно буде тепліше вікон со звичайними петлями, бо приховані петлі не перетискають ущільнювач.

Більш детально про цю подію можно подивитися на нашому YouTube каналі.
https://youtu.be/a17fn4NYqvE

І як казав керівник з продажів в Україні Khaurmadzhi Edem у своему виступі - монтаж вікон з прихованими петлями потребує особливої уваги, тому наступні пости ми присвятимо відео інструкції з його монтажу.

Щиро вдячні усім нашим партнерам та друзям за корисні зустрічі а нашій команді продажів в Києві Александр Амелин і Igor Titoruk технічному фахівцю Борис Малаховский і нашій команді маркетингу Елена Крекнина, Yuriy Ostashchenko
і Алена Бердникова за підтримку та допомогу.

Разом, крок за кроком, ми розвиваємося і створюємо комфортний простір для життя нашим клієнтам ❤️