27.06.2019

Конкурс в Instagram «Літо з AXOR»!

AXORTRAVEL_news.jpg

Оголошуємо про старт нового конкурсу в Instagram на нашій сторінці @axor_live.

Нам дуже приємно, що наші прихильники, друзі та колеги навіть поза конкурсами продовжують розміщувати фотографії у соцмережах, в кадрі яких присутні сувеніри від AXOR. Це дуже чудові та емоційні фото!

Отже, ми підготували для вас нові призи та новий конкурс - «Літо з AXOR»! Діліться яскравими моментами вашого життя цього літа і вигравайте нову фірмову спортивну термопляшку та інші призи від AXOR!

Що потрібно для участі:

  • Бути підписаним на нашу сторінку @axor_live
  • У коментарях до цієї новини поставити «+» - в знак того, що Ви берете участь в конкурсі. І відзначити одного або декілька друзів через @.
  • Зробити гарне фото з подорожі або відпочинку і розмістити його в своєму профілі Instagram з хештегом #axortravel і @axor_live.

Увага! У кадрі фотографії повинен бути присутнім логотип AXOR (Дивіться приклади з нашого торішнього конкурсу за хештегом #ПутешествиеАксор).

І перевірте, щоб Ваш профіль був відкритий (особливо на момент розіграшу). Так ми зможемо бачити Ваші фотографії та вносити їх до списку учасників.

Розіграш будемо проводити серед всіх нових учасників щотижня за допомогою системи random.org. А за підсумком літа виберемо найактивнішого учасника, який розмістив найбільшу кількість фотографій на задану тему з хештегом #axortravel.

Призи:

  • Щотижневий приз - спортивна термопляшка EXTREMUM, 425 мл.

Наша нова фірмова спортивна термопляшка складається з двох колб: внутрішньої - з нержавіючої сталі і зовнішньої - з прозорого міцного пластику. Завдяки своїй унікальній конструкції ця кружка прекрасно підійде для освіжаючих напоїв влітку, зберігаючи їх прохолоду, а також збереже тепло чаю або кави в холодну пору року.

  • Приз за активну участь - фірмова футболка поло і кепка AXOR.

Більше фотографій - більше шансів виграти в щотижневих розіграшах!

Конкурс проходить в Instagram з 1 липня по 31 серпня 2019 року.

Всім удачі!