12.04.2018

11 представників віконних компаній з Казахстану відвідали завод AXOR

4 квітня 2018 року компанія AXOR INDUSTRY зустрічала делегацію з Казахстану. Вперше гостями AXOR стали представники компанії VDA Group і їхні дилери; співробітники компаній «НурСтройИнвест» и «Фабричные окна» (из Астаны), «Геометрия уюта», «Добрые окна», «ОкнаДом», GOODWIN, «Avangard Plaza», VITRO STAL, New Line Systems (з Алмати).

IMG_1751.png

Це був дуже насичений день.
Інформаційна програма дня почалася з презентації компанії, яку представив гостям Олексій Бєлозьоров, директор з продажу AXOR INDUSTRY в Євразії. Олексій розповів про історію AXOR, про те, як компанія з дистриб'ютора фурнітури для СПК «виросла» в самостійного виробника з міжнародним ім'ям; як розвивалася лінійка продукції; які плани і перспективи в розширенні виробництва і продуктового портфеля чекають компанію найближчим часом.

Детально лінійки продукції AXOR презентував Денис Самойлов, представник ТМ AXOR в республіці Казахстан. Денис розповів про технічні особливості та переваги флагмана AXOR - лінійки Komfort Line K-3, про новинку компанії - дверні замки Door Line DL і багатофункціональну фурнітуру Smart Line S+.

IMG_1806.png IMG_1812.png

Після презентації гості з великим інтересом взяли участь в екскурсії по заводу AXOR, детально вникаючи в виробничий процес: від виготовлення деталей (лиття, штампування, обробка деталей в гальванічному цеху і т.д.) - до тестування готової продукції у власній лабораторії заводу.

IMG_1892.png IMG_2033.png

Проводив екскурсію по заводу Сергій Бабошко, технічний фахівець компанії.

Віталій Стовбун, директор технічного відділу компанії, відповідав на всі запитання гостей щодо технічних особливостей фурнітури AXOR, дверної групи і нових розробок компанії.

Наприкінці візиту представники компаній-партнерів висловили подяку за детальну екскурсію по заводу AXOR, відзначили відкритість і чуйність наших фахівців, а також підкреслили високий рівень організації як виробничих процесів на підприємстві, так і системи менеджменту в компанії. Докладний фотозвіт заходу розміщено на офіційній сторінці AXOR INDUSTRY в Facebook.